Kategoria: TEVA

TEVA

Wyświetlanie wszystkich wyników: 11

  • .   Olfen Max żel 20 mg/g 50 gSpecjalistyczny lek na bóle mięśni i stawów. Emulżel z podwójną dawką najsilniejszej na rynku substancji czynnej (diklofenaku), która z podwójną siłą koncentruje się w miejscu bólu i zwalcza stan zapalny. Stosowany w miejscowym objawowym leczeniu bólu w ostrych nadwyrężeniach, skręceniach lub stłuczeniach wywołanych tępymi urazami. Wskazany do …

    Olfen Max żel 20 mg/g 50 gRead More

    Sprawdź sam
  • TEVA kerato vita maść do oczu ulotka, morfologia mchc, jak szybko pozbyć się otyłości brzusznej, spray na komary dla niemowląt, szczepionka covid skutki uboczne ulotka, rodzaje aparatow na zeby, izotek apteka, szczepionka johnsons, aurytyna, natrium bicarbonicum, elementy krwi, ile trwa zapalenie ucha zapytaj, ganglion na stopie, aspargin lek, rak krtani objawy, syrop przeciwwymiotny dla dzieci, …

    Calperos 1000mg 100 kaps.Read More

    Sprawdź sam
  • Nazwa: Flegamina o sm. miętowym bez cukruPostać: syropDawka: 4 mg/5mlOpakowanie: 200 ml (butelka)Skład:5 ml syropu zawiera 4 mg bromoheksyny chlorowodorku (Bromhexini hydrochloridum). Substancje pomocnicze:5 ml syropu zawiera 2,1 g sorbitolu, 300 mg glicerolu, 0,3 mg propylu parahydroksybenzoesanu i 174 mg etanolu 96%.Wskazania:Ostre i przewlekłe choroby dróg oddechowych przebiegające z zaburzeniami odkrztuszania i usuwania śluzu.Przeciwwskazania:Nie stosować …

    FLEGAMINA Syrop na choroby oskrzeli i wydzielinę o smaku miętowym bez cukru 4mg/5ml 200mlRead More

    Sprawdź sam
  • Sudocrem krem antyseptyczny to antyseptycznym kremem dla dzieci i dorosłych z problemami skórnymi. Sprawdzony w warunkach klinicznych, pomaga łagodzić, leczyć i chronić delikatną skórę dziecka przed dalszymi podrażnieniami. Preparat jest szczególnie zalecany do pielęgnacji skóry niemowląt jako krem chroniący przed pieluszkowym zapaleniem skóry. Wskazany jest również w leczeniu i profilaktyce zapalenia skóry w przebiegu nietrzymania …

    Sudocrem Krem 400 gRead More

    Sprawdź sam
  • .   Olfen Max żel 20 mg/g 150 gSpecjalistyczny lek na bóle mięśni i stawów. Emulżel z podwójną dawką najsilniejszej na rynku substancji czynnej (diklofenaku), która z podwójną siłą koncentruje się w miejscu bólu i zwalcza stan zapalny. Stosowany w miejscowym objawowym leczeniu bólu w ostrych nadwyrężeniach, skręceniach lub stłuczeniach wywołanych tępymi urazami. Wskazany do …

    Olfen Max żel 20 mg/g 150 gRead More

    Sprawdź sam
  • TEVA ile wit d dla rocznego dziecka, askorbinian sodu co to jest, dieta łuszczyca, metazydyna działanie, pramolan na nerwicę żołądka, solus nano ulotka, czarci plaster, ibuprofen pabi, help 4 skin pekniecia skory, kolagen do picia na stawy, witaminy metylowane w ciąży, dieta przy dnie moczanowej, jak długo może boleć wyrostek, ibuprom max sprint 40 kapsułek …

    Calperos 500mg 200 kaps.Read More

    Sprawdź sam
  • Vibovit Max Odporność – suplement diety zawierający  wyciąg z czarnego bzu oraz witaminy i minerały oraz rutynę. Produkt przeznaczony dla dzieci od 4 roku życia.Składnikisyrop glukozowy, cukier, woda, żelatyna wieprzowa, koncentraty:soku pomarańczowego 1,7%, soku z czarnego bzu 0,4%, witamina C (kwas L-askorbinowy), regulator kwasowości: kwas cytrynowy, niacyna (amid kwasu nikotynowego), aromat kwiatu bzu czarnego, witamina …

    Vibovit Max Odporność Żelki 50 szt.Read More

    Sprawdź sam
  • Wskazania do stosowania: Leczenie przewlekłej niewydolności żylnej, żylaków kończyn dolnych, żylaków odbytu.Leczenie zapalenia żył kończyn dolnych.Profilaktyka i leczenie krwiaków i obrzęków pooperacyjnych i pourazowych. Działanie: przeciwobrzękowo, przeciwzapalnie, działa również jako venoprotectivum, uszczelnia ściany naczyń włosowatych oraz normalizuje ich przepuszczalność,wykazuje dużą skuteczność w zwalczaniu obrzęków pooperacyjnych, poprawia krążenie żylno-limfatyczne. Leku nie należy stosować u pacjentów z …

    Aescin 20mg 90 tabletekRead More

    Sprawdź sam
  • VIBOVIT JUNIOR O SMAKU POMARAŃCZOWYM Status:Suplement dietyDziałanie:Dla dzieci w wieku 4-12 lat . Zestaw 10 witamin do prawidłowego funkcjonowania i rozwoju dziecka.Witamina C – wspomaga układ odpornościowy, zmniejsza zmęczenie i wyczerpanie, wspomaga wchłanianie żelaza. Witamina E – przeciwutleniacz o działaniu ochronnym na organizm. Witamina A – wspomaga układ odpornościowy, wpływa na utrzymanie zdrowej skóry i …

    Vibovit Junior o smaku pomarańczowym 44 saszetekRead More

    Sprawdź sam
  • Hepatil 80 – skład i działanieWspomaga pracę wątrobyPrzyczynia się do właściwego metabolizmu tłuszczów Zalecana dzienna porcjaU dorosłych i u dzieci powyżej 7 roku życia.1-2 tabletki 3 razy na dzień, popijając niewielką ilością wody. Hepatil  – opisHepatil 80 już od 25 lat wspomaga pracę wątroby i przyczynia się do właściwego metabolizmy tłuszczów.1 Hepatil, dzięki zawartości choliny …

    Hepatil 150mg 80 tabletekRead More

    Sprawdź sam
  • ANTIDRAL PŁYN 50ML Antidral zawiera chlorek glinowy, który zmniejsza aktywność gruczołów potowych poprzez denaturację białek zawartych w gruczołach i łączenie się z włóknami fibrynowymi, stanowiącymi zakończenia gruczołów wydzielania zewnętrznego. Po zastosowaniu płynu ciśnienie wewnątrz światła przewodu potowego wzrasta (system sprzężenia zwrotnego), w wyniku czego zahamowane zostaje wydzielanie potu z gruczołów potowych. Pozostałe składniki leku ułatwiają …

    Antidral płyn 50mlRead More

    Sprawdź sam