Kategoria: Sandoz

Sandoz

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

  • Nazwa: Ketonal ActivePostać: kaps.twardeDawka: 0,05 gOpakowanie: 20 kaps.Skład: Jedna kapsułka, twarda zawiera 50 mg ketoprofenu ( Ketoprofenum ). Substancja pomocnicza o znanym działaniu: 1 kapsułka zawiera 186,10 mg laktozy jednowodnej. Pełny wykaz substancji pomocniczych, patrz CHPL : punkt 6.1.Wskazania: Krótkotrwałe, objawowe leczenie lekkiego do umiarkowanego bólu różnego pochodzenia, np. bóle mięśniowe, kostno-stawowe, ból głowy.Przeciwwskazania: • …

    Ketonal Active 20 kapsRead More

    Sprawdź sam
  • Linex FORTE Lactobacillus probiotyk 14 kapsułekLinex FORTE jest preparatem opracowanym specjalnie z myślą o osobach chcących zadbać o prawidłową czynność przewodu pokarmowego. Zawarte w preparacie Linex FORTE specjalnie wyselekcjonowane szczepy bakterii Lactobacillus oraz Bifidobacterium poprawiają perystaltykę jelit i normalizują procesy zachodzące naturalnie w przewodzie pokarmowym.Preparat zawiera inulinę oraz oligofruktozę, które są źródłem energii dla rozwoju …

    Linex Forte 14 Kaps.Read More

    Sprawdź sam
  •       CO TO JEST NASOMETIN CONTROL? Nasometin Control zwalcza uporczywe objawy alergii: katar, zablokowany nos, kichanie oraz świąd oczu i nosa.Nasometin Control to steryd donosowy w fomie sprayu, ktory kupisz bez recepty. Efekty jego działania utrzymują się aż do 24 godzin! Lek nie powoduje senności i jest dostępny w poręcznej buteleczce z aplikatorem, …

    Nasometin Control 0,05 mg 60 dawek aerozol 10gRead More

    Sprawdź sam
  • Wskazania: objawowe krótkotrwałe leczenie lekkiego lub umiarkowanego ostrego bólu, takiego jak ból głowy, ból zębów, bolesne miesiączkowanie, ból po lekkich nadwyrężeniach i zwichnięciach.Skład: 1 saszetka zawiera: substancja czynna: 25mg ketoprofenu w postaci ketoprofenu z lizyną (40mg).Działanie: przeciwbólowe, przeciwgorączkowe, przeciwzapalne.Dawkowanie: dorośli i młodzież w wieku od 16 lat: jedna saszetka do trzech razy na dobę. Między …

    Ketonal Sprint 25mg proszek 12 saszRead More

    Sprawdź sam
  • Lek Altacet żel to nowoczesny preparat do miejscowego stosowania w przypadku urazów i kontuzji. Altacet skutecznie zmniejsza obrzęk tkanek, łagodzi objawy odczynu zapalnego, a także redukuje ból. Preparat zawiera octanowinian glinu, substancję o działaniu ściągającym i przeciwobrzękowym. Zastosowanie leku bezpośrednio po urazie, a następnie zgodnie ze wskazaniami, skraca czas niedyspozycji i przyspiesza powrót do pełnej …

    Altacet 1% Żel 75 GRead More

    Sprawdź sam
  • Suplement diety zawierający dwa szczepy bakterii kwasu mlekowego (Lactobacillus acidophilus, Bifidobacteriu animalis subsp. lactis) oraz inulinę i oligofruktozę.Zastosowanie: suplementacja diety w składniki preparatu, które uzupełniają florę bakteryjną przy i po antybiotykoterapii.Zalecane spożycie: dzieci w wieku od 3 do 12 lat: 1 kapsułka do dwóch razy dziennie. Dzieci powyżej 12 lat i dorośli: 1 kapsułka do …

    Linex Forte 28 kapsRead More

    Sprawdź sam
  • Migea 200mg 4 tabl. Migea zawiera substancję czynną kwas tolfenamowy- niesteroidowy lek o działaniu przeciwgorączkowym, przeciwbólowym i przeciwzapalnym. Ból głowy mogą czasami poprzedzać pewne objawy, takie jak krótkotrwałe pogorszenie nastroju, zdenerwowanie, niepokój lub brak apetytu. Lek stosuj przy ostrym napadzie migreny. Migreną określa się pulsujący, jednostronny, umiarkowany lub silny ból głowy, który może nasilać się podczas …

    Migea 200mg 4 tabl.Read More

    Sprawdź sam